درباره ام ای دیزاین

اعضای تیم ام ای دیزاین یه عشق واحد دارن. همه تیم عاشق اینترنت هستن. تنها وجه مشترک ام ای دیزاین همینه:) همین وجه اشتراک باعث شد تا ماها کنارهم جمع بشیم و شروع کنیم به طراحی و پیاده سازی سایت های مختلف تیممون با اعضای برنامه نویس و طراح گرافیکمون کاملتر هم شد. هدفمون هم طراحی و پیاده سازی انواع افزونه های مورد نیاز طراح سایت ها، تولید قالب هایی با ظاهری زیبا و کاربردی، اجرای طرح های گرافیکی جذاب و...

درباره ام ای دیزاین

About Us

مجموعه ام ای دیزاین با ایده های گسترده ای وارد گود برنامه نویسی و طراحی قالب شده است. در مجموعه ام ای دیزاین در ابتدا سعی بر این بود تا بتوانیم نیاز های موجود در بازار طراحی قالب های وردپرسی و افزونه های کاربردی را بیابیم و درصدد رفع آنها باشیم. سپس با حجم انبوهی از قالب هایی مواجه شدیم که کاربرد خاصی نداشتند و دارای مشکلات فراوانی بودند. با توجه به دانش تیم ام ای دیزاین در زمینه طراحی قالب های وردپرسی و… اقدام به نقد و بررسی قالب های وردپرسی موجود در بازار نمودیم. مجموعه ام ای دیزاین در کنار شما خواهد بود تا بهترین انتخاب ها را داشته باشید.

ام ای دیزاین؟

What is a me-design

پشتیبانی تمام محصولات

شما در صورت استفاده از محصولات مجموعه ام ای دیزاین می توانید از پشتیبانی های مخصوص محصول خود و آموزش های مرتبط با آن بهره ببرید و بدون دغدغه به فعالیت های خود بپردازید.

بروز رسانی محصولات

هدف مجموعه ام ای دیزاین به روز بودن محصولات می باشد. این بروزرسانی ها شامل مباحث امنیتی مربوط به قالب ها و افزونه ها می باشد. همچنین در صورت پیاده سازی طرح های جدید نیز به روزرسانی برای شما ارسال خواهد شد.

تضمین کیفیت و اصالت محصولات

قطعا از اهداف هر مجموعه ای این می باشد که همواره بتواند مشتریان خود را راضی نگه دارد. وجود محصولاتی بهینه و با اصالت که توسط تیم ام ای دیزاین پیاده سازی شده است تا شما کاربران عزیز بدون هیچ مشکلی از محصولات ما استفاده کنید.

داستان ام ای دیزاین

طراح قالب و افزونه – نقد و بررسی قالب های وردپرسی

مجموعه ام ای دیزاین از سال 96 در خدمت شما بوده است. در این مدت تیم ام ای دیزاین تکمیل تر و تواناتر شده است. انجام پروژه های بسیار در زمینه های قالب و افزونه، انجام پروژه های مربوط به سئو، طراحی پوستر و لوگو و انواع طرج های گرافیکی از مجموعه فعالیت های ما در این بازه زمانی چند ساله بوده است.

همچنین توانسته ایم در این مدت بیش از 30 نیروی طراح سایت را آموزش داده و وارد عرصه برنامه نویسی و طراحی سایت کنیم

 

پیاده سازی بهینه تمام محصولات

مورد تایید

راستچین و ژاکت

ده ها محصول متنوع

5 توسعه دهنده فعال و توانمند ایرانی

پشتیبانی از تمام محصولات

رضایت کامل مشتریان 

داکیومنت کامل از تمام محصولات

فیلم های آموزشی مربوط به هرمحصول

برای انتخاب محصول مناسب خود می توانید با ما در ارتباط باشید، همچنین با مطالعه نقدهای موجود نیز می توانید مناسب ترین محصول مدنظر خود را انتخاب کنید

تیم ام ای دیزاین با تکیه بردانش خود و به دور از هرگونه نام و نشانی به دنبال بررسی    قالب ها و انتخاب مناسب ترین آنها برای استفاده شما کاربران می باشد

0